Natalia
pon - pt 07:00 - 20:00
sob - nd 07:00 - 16:00
Ania
pon - pt 08:00 - 17:00
Klaudia
pon - pt 08:00 - 22:00
sob - nd 07:00 - 16:00

Najczęściej zadawane pytania

1.  Coraz częściej i śmielej organizacje przestępcze podszywają się pod prawdziwe kliniki w Czechach w celu wyłudzenia pieniędzy.
     
Korzystają one z niewiedzy i paniki pacjentek w związku z zaistniałą sytuacją.

– pamiętaj: żadna prawdziwa czeska klinika nie zaoferuje Ci tabletek poronnych przez internet i nie zażąda przelewu z góry!

– Jeżeli jakikolwiek konsultant będzie delikatnie chciał Ci zaproponować skorzystanie z tabletek poronnych lub przejście na inne strony
    internetowe to znaczy że trafiłaś na grupę przestępczą i po wpłaceniu pieniędzy tabletki nigdy nie przyjdą !

2. Zasady bezpieczeństwa w naszej klinice:

– Konsultantki Anna, Natalia oraz Klaudia z którymi tutaj rozmawiasz przez telefon mówią w języku polskim i są zawsze obecni w klinice.  Ta informacja oznacza  autentyczność strony na której jesteś. W razie jakichkolwiek obaw zawsze  możesz podczas rozmowy śmiało dopytać czy konsultant z którym rozmawiasz będzie na miejscu w klinice. Brak potwierdzenia tej informacji oznacza że jesteś na nieznanej stronie internetowej. 

– Mamy stałą cenę 2100 zł.

–  W związku z pomocą jaką prowadzimy dla pacjentek z Polski zapewniamy bezpieczny transport. Każda oferta  transportu nie ustalona z naszymi konsultantami jest prywatną nie sprawdzoną inicjatywą zarobkową za którą nie odpowiadamy.

Informujemy że w Czechach nie można kupić tabletek poronnych w aptece na receptę. Takie tabletki są na wyposażeniu szpitali, są ściśle ewidencjonowane i tylko w szpitalu może podać je lekarz. Sprzedaż takich tabletek przez internet, na bazarach lub z samochodu na parkingu jest oszustwem. Najczęściej po wpłaceniu pieniędzy kontakt się urywa .

Nasza klinika nie zajmuje się sprzedażą tabletek poronnych. Wszystkie profesjonalnie wyglądające strony internetowe i ładnie mówiący konsultanci są niczym innym jak organizacjami przestępczymi zajmującymi się handlem niebezpiecznymi podróbkami.

Zalecamy zachowanie zdrowego rozsądku tu chodzi o państwa życie.